Klysh husky

Shitet nga: liridon 21 Shk 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes klysh hasky jan ne gjendje te mir shendetsore jan 4 mehkuj dhe 2 femra qmimi per meshkuj esht 70 kurse per femra 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim