Koker spanjoll

Shitet nga: Astrit 09 Gsh 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Dog Shop Gjilan Ju ofron Gjitha Racat e Qenve ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar edhe per 3- 4 dite do ta keni qenin ( Klyshin) tuaj,,, Te Gjith Qent (Klysht) Vin vetem me Porosi Te gjith klyshit qe i sjellim ne posedojn vakcjonim te rregullt pastraruar nga parazitet dhe gjith dokomentacjonin percjelles 1 certifikatën e tyre të prejardhjes (Petigrej) 2 Pasaport Mikro Cip Cilesia,garancia dhe cmimi i leverdiseshem jane 3 gjera te cilat padiskutim do t'i gjeni tek ne !!!Keshtu qe ju te gjithe te apasionuarit e Qenve nxitoni te telefononi ne numrin tone te telefonit 044-369-379 SMS nuk ju kthejm n tel... Me Rrespekt Dog Shop Gjilan Shiten Klysh
Te,Races Koker Spanjoll
Gjinia Mashkuj
Mosha 2 mujsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim