Pastor Gjermon

Shitet nga: Astrit 09 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar ,
Te gjitha kafshet qe i sjellim ne posedojn vakcjonim te rregullt dhe gjith dokomentacjonin percjelles 1 certifikatën e tyre të prejardhjes (Petigrej) 2 Pasaport Mikro Cip gjdo dit nga ora 10 deri 20 mundeni me kontaktu ne tel viber WhatsApp
falimderit per mirkuptim me rrespekt Smart Pet Shop , Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim