Pet Shop Beta Gjilan dhe Prishtine

Shitet nga: Pet Shop Beta 07 Krr 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Pet Shop Beta Gjilan - Prishtine ju ofron te gjitha llojet e kafsheve shtepiake te vaksionuara dhe me dokumentacion, shpeztari, akuaristike, zvaranike dhe te gjitha paisjet perkatese per te gjitha llojet e lartepermendura. Ne ju ofrojm garancion ne kualitet dhe qmimet me te mira ne treg. Kete e deshmon vet pervoja jone 10 vjeqare dhe te qenit nje nder me te paret ne vend. Ejani dhe binduni.
Pet Shop Beta Gjilan - Prishtine
https://www.facebook.com/petshop.beta/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim