Pit Bull

Shitet nga: Nehat 31 Jan 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Pit Bull ësht femër dhe ësht 7 muajshe ose bëj ndrrim me ndonjë klysh Haski
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim