Pitbull American Stafford

Shitet nga: Qazim 15 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Emri : Rocco
Mosha : 4 muaj (29 korrik 2015)
Ngjyra : Kafe dhe bardh
Raca : Pitbull
Lloji : Amstaff

Qen i ndegjushem , i mir me familje . Arsyja sepse nuk po kam vend . Qmimi diskutushem . Kontakt viber ose whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim