Pitbull

Shitet nga: elbunit 21 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
PitBull femen i ka vaksinat e marrne .Arsya pse e shes eshte se jam i zanun me pun dhe nuk kam koh te mjeftushem qe te merrem me ta pasi qe eshte ni qen i cili e do shum natyren edhe shoqrimin me pronarin ,qmimi eshte i diskutueshem per mashum na kontaktoni ne nmr 045428574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim