Pitbull

Shitet nga: Ylli 28 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten 4 pitbulla klysh 3 jav 2 meshkuj dhe 2 femra jon pitbulla originall 100% mund te kontaktoni ne NR te telefonit 044-663-369
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim