Qen

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: qendrim aliu 28 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
piniki e ka emrin reksi I ka 1 vjet e 6 muj osht rojs per shtepi leh shum she nuk eshte agresiv ne njerz por me kafsh po dhe eshte luftarak me ndrrim naj terrier klysh edhe I jap pare osht I mir shum flm per mirkuptim pinikin e shes 25 euro se kisha shit po arsyja ni terrier mu ka bo marak .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim