Qen

Shitet nga: zylfi 25 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagaricen me garancion per leper,dhelper dhe derr.Kemi edhe 3 klysh te saj qe kan nga 6 muaj,kelyshet jan te pa mesuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim