Qen Haski.

Shitet nga: Egzon Selmani 03 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni 14muajsh,qeni eshte i ngushem dhe i bute.
E shesim per arsyje se spo kem mu me majt.
per me shum:044 780 095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim