Qen haskey

Shitet nga: Mentor 01 Tet 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin haskey qeni esht shum imir dhe i degjushem qeni esht 9 muaj qmimi me marveshje nr tel 045250034
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim