Qen i sharit

Shitet nga: Erdi 05 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni i sharit ose bejm ndrime me 2 piknizera femer dhe mashkull per me shum info na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim