Qen lluks rac e zez belg

Shitet nga: cufa 12 Qer 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qeni lluks e races belg I zi
Asht I gjinis mashkull ka 20 muaj
Asht shum I ngushem dhe jo I rrezikshem per njerz
E shes per arsye se nuk po kam koh mu kujdes per ta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim