Qen

Shitet nga: gzim 18 Mar 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet reksi 2 vjet esht shum i ngushem dhe shum rojs per shtepi per arsyje e heki se sun po kujdesna per to spo kam ko mirpres blers serijoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim