Qen

Shitet nga: Dardan 23 Tet 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni ka 4 muaj dhe eshte i vakcinuar , i dresiratur per me shum ne tel ➡
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim