Rotweiler

Shitet nga: Ridvan 16 Dhj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet Rotweiler 1 vjet mashkull i ushtruar te Azemi i ivaksinuar me pasaport dhe qip digital
te interesuarit mund tna kontaktojn ne tel 044285080
mas ores 17:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim