SHITET TERIERKA URGJENT

Shitet nga: Lumbardh 04 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 EUR   45 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
SHITET TERIERKA URGJENT Terierka i ka 1 vjet e gjys osht shum e mir dhe osht origjinal..Terierka e ka qmimin 45↘ 34 € . Per me shum info mund te kontaktoni edhe ne viber ne ket numer:045618137
PRES BLERS SERIOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim