SHITET TERIERKA URGJENT

Shitet nga: Lumbardh 25 Shk 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
SHITET TERIERKA URGJENT Terierka i ka 1 vjet e gjys osht shum e mir dhe osht origjinal..Terierka e ka qmimin 35 € . Per me shum info mund te kontaktoni edhe ne viber ne ket numer:045618137 PRES BLERS SERIOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim