Shitet PitBulli

Shitet nga: Xx 13 Nën 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbull mashkull... Mosha 12muj i shoqerueshem me njerz vakisinat krejt me regull.. e posedon qipin dhe librezen ... shitet urgjend . Qmimi sipas marveshjes Ose me Ndrim ..Nr 045 562 482.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim