Shitet Zagarica dhe Pointeri per Shpeze

Shitet nga: Asllan 17 Jan 04:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes 1 Zagaric per leper mosha 4.5 vjet.
Zagarica o 3ngjyrshe.

Pointeri per shpeze 5.5 muajsh.

Qimi per dyt eshte 200 Fix.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim