Shitet urgjent qeni 10 mujj shum agresiv

Shitet nga: haki 09 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet urgjent qeni 10 mujj shum agresiv per te panjofshmit por teper besnik per pronarin dhe njerzit e familjes qeni osht i nevojshum per ruajtjen e lopve per oborr dhe per ndonje pllac qeni osht i pastrum pi parazitve tbrendshem dhe te jashtem i vaksionuar me koh muni me ardh edhe me pa vet gjindemi nGJILAN per ma shum kallxojn vet fotot per zbritje mos thirrni kush o i interesum per qen kontaktoni nket numer 045848216 numri ska viber wetem kshtu vala Qeni ndrrohet edhe ma naj bicikell tmir amo me ndrrim qmimi ndryshon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim