Voqjak

Shitet nga: gzim 16 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet reksi shum i ngushem shum rojs per shtepi dhe i ngushem osht i shkollum mosha 2 vjet me njerz te shpis osht i urt ndersa njerZit e panjohur oSht agreesiv pres blers serijoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim