Zagari me cmim te volitshem

Shitet nga: Fulzan 07 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagarin:


Mosha Aktuale 26 muaj
Gjinia: Mashkull
Emri: Maniak.
Prejardhja: klysh i kudres zagarice. ( bardh e kuq )

I zgjuar dhe i degjushem sa nuk beson, ka kalu te gjitha testet me noten 10, posedon passaport me shengen viz i vetmi qen qe i dallon ngjyrat e vertetuar tek veterinaret me te afte ne europ.

Punen me te mire e kryen ne gjuetin e lepurit kaprollit derrave te eger tek, aligatoret dhe fellenzat...

Cmimi: kush t'jep me se shumti duke filluar nga 150 euro e perpjet ..


Bejm ndrrime me: dhoma gjumi kuzhina iphone 3g 4s edhe 6+ ose me naj betur golf 1sh yugo koral 55 yugo tempo zaztava 101 ose me farmerka L'evis 501 ose me naj dvd t mire ja naj tv smart po jo te vjedht...Zagari e ka kimen e shkurt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim