qen pastor german race paster

Shitet nga: Dobri 10 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes klyshin pastor german
e kam dhe baben e nanen e klysh jan shum te shtir

ele 1 femen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim