shitet haski mashkull 1 vjet e gjysm

Shitet nga: Rabit 18 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni haski mosha 1vjet e gjysm eshte shum besnik dhe i mir per shtepi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim