zagar rac e veqant me garancion

Shitet nga: nazmi abazi 03 Shk 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet zagari rac e veqant njek leper dhelpen kaproll me garancion , osht shum i ngushem edhe i huji nuk mun me zan ne mal , leprin e lyp shum mir edhe e gjan shpejt , ne ket bor deri ne 5 or e ka njek leprin deri ja kem vra. ket sezon te gjuetis jan vra 17 lepra para keti zagari dhe kti te kuqit qe e kom , arsya qe pe heki osht se mu kan ba shum kallabllak dhe tjert i kom shum te shpejt e ky osht pak ma i kadalshem . nuk po e heki qe nuk bon sepse kush oshti interesum me ble nuk ja jap zagarin pa dal ne mal me provu . muni me ngu ne video ne fbn tim te gjuetis : https://www.facebook.com/rinor.n.abazi1 , edhe ne ket video ne youtube osht qai qe e leh shpesh doket edhe zagari edhe lepri https://www.youtube.com/watch?v=Xl3wshkGU_Y. nuk boj ndrrim me asni zagar se per tjer zagar nuk e jap kta po mduhet me shit me pare qmimi i fundit osht 300 euro aq e kam ble para 7 mujve .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim