5 Fazana

Shitet nga: ...... 01 Tet 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten 5 Fazana 90€, 4 femra dhe 1 mashkull. Jane te shendetshem dhe te ri. Te vaksionuar. Bejne veze. Le te lajmrohen veten bleresit serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim