Qurat Urgjent

Shitet nga: Lumbardh 02 Nën 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten 30 qura shum te mira jan te reja te sivjetshme dhe per me shum info mund te kontaktoni edhe ne viber ne ket numer:045618137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim