Kafaz i zogjve

Shitet nga: and rexha 05 Gsh 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
kafazi eshte shum i madh perafersisht mund ti ze deri ne 15 papagalla te races se vogel ose per2 papagaj te medhej e shes ne kete qmim per arsye se eshte ndryshkur pak dhe nuk ka pjesen e poshtme por e cila nuk vhet sepse mund te perdoret gazeta si arsye e pastrimit me te let ja vlen ta marresh sepse qmimi i kafazit ne petshop gjendet diku deri ne 60 apo 70 euro pershkak te madhsis . mund te bejm dhe marrveshje ne qmim per lirim : nr tjeter 044178124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim