Shiten 5 Fazana

Shitet nga: Leutrim 15 Gsh 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten 5 Fazana 1 mashkull dhe 4 femra. Jane te shendetshem dhe bejne veze. Te interesuarit le te lajmerohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim