kafaz per zogj

Shitet nga: and rexha 05 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Eshte kafaz i mir per zogj . Ka madhsin te persosur. Qmimi shum me i lir se ne petshop edhe pse eshte perdorur vetem2muaj vin dhe paisjet per pije dhe ushqim dhe mbajtsja e zogjve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim