shes

Shitet nga: buli 01 Jan 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes gjelin luftarak shum I eger gjeli osht 8 muajsh dhe ka gjak lufte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim