Pulat

Shitet nga: Drilon 04 Gsh 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shiten 5 copa pula dhe nje gjel jan pulat shum te mira dhe bejn vez gjdo dit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim