Dhi

Shitet nga: Agroni 06 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes 18 copa dhi dhe 15 edha dhit jan te perziera Alpinka dhe tjera pres bleres serioz qmimi 2000 euro pa diskutu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim