Lepura

Shitet nga: aaaaaaaaaa 20 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR   25 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shes lepurin gati per mu shtu shkaki nuk kam kushte pershtatshme per mirmbatje dhe vakti e ka te shumzimit me 8ose9copa nga ghithsejet 60erofitim per ju
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim