Papagalla

Shitet nga: ×××× 08 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes dy papagalla mashkull dhe femer.
Jipen komplet me kafaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim