lepuri

Shitet nga: lorant 07 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shitet lepuri qmimi esht i arsyeshem esht gjinia mashkull esht i shoqerueshem per femin per te gjith familjaret e shtepis han gjdo gje buk dhe pem perime nqofse deshironi me ta merrni edhe boksin vendin ku qendron lepuri esht 1 meter esht e pershtatshme per te vetem 3 ero me shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim