Libra, Romane, Revista, etj.

Shitet nga: lundrim 16 Shk 02:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Gjilan
Libra dhe revista ne gjuhen shqipe dhe angleze, Libra te vjeter dhe tituj te rinje ne gjuhen shqipe dhe angleze.
Tituj per Femij, edukativo-zhvillimor sipas moshav, per adoloshent dhe tituje povokativ e interesant per te rinje.
Romane e shkrime te ndryshme te autoreve shqipetare e te huaj te famshem.
Qmimi sipas marrveshjes.
Libri per te rinje e femije: 3 deri 15 Euro
Romanet 5 deri 30 euro
Romane e Shkrime historike e shkencore Juridike e te drejtesis ne Gjuhen serbo-kroate. shum volume...
Cmimi nga 5 deri 60 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim