zyra e pertkthimit

Shitet nga: milesi 16 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
- ndihmojmë në gjetjen dhe shqipërimin e materialit për punimin e diplomës, masterit, doktoratës, referimeve shkencore etj.. nga shume fusha të ndryshme
- përkthejmë nga (dhe në) shumë gjuhë të huaja (angl., gjerm., serb., boshnjak., rus., pol., etj.)
- kurse (edhe intensive) për gjuhë gjermane – për bashkim familjar ...
- kurse per femije me probleme ne mesim dhe per lëndë të ndryshe me për përgatitjen e provimeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim