SHALA PER BIÇIKLETE LLOJE NDRYSHEM

Shitet nga: B U R I M I 04 Krr 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta

SHITET SHALA PER BIÇIKLETE TE REJA PA PERDOR TE PRODHIMIT ITALIAN
PER MONTE BIKE DHE GARUSE DHE BMX ME NGJYRA TE NDRYSHME QMIMI
PER COP KUSHTON VETEM 15 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim