2 bicikleta

Shitet nga: armendi 24 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
2 bicikleta e kuqe dhe e kalterta e kuqja i ka 24 shpejtesi dhe enshte ne gjendje te shkelqyer prej zvicree e ardhur te gjth pjest s hiamo vetem 110 euro
gjithashtu edhe e kalterta ka ardhur prej zvicre dhe i ka 21 shpejtesi kushton 70 euro bleres serioz ju lutem munde te thirrni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim