Amortizer të ndryshëm

Shitet nga: ßεsjani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Amortizer Rock Shox Reba me rebound është gati se i ri shum pak i përdorur , me bllokad dhe me ajër. Qmimi 120 euro.


Amortizer Manitou R7 me bllokad dhe me ajër, gati se i ri Qmimi 100euro

Amortizer Downill 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim