Amortizer të ndryshëm

Shitet nga: ßεsjani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Amortizer Manitou R7 me bllokad dhe me ajër, gati se i ri Qmimi 100euro

Amortizer Downill 220 euro

Viber : +377 45 685 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim