BIÇIKLET " GOLDSEN STERO 3.0 ''

Shitet nga: BURIM 31 Dhj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
SHITET BIÇIKLETA " GOLDSEN STERO 3.0 ''
SHITET BIÇIKLETA " GOLDSEN STERO 3.0 '' BIÇIKLETA ESHTE E RE PA PERDORUR E E ALUMINIT TE GJITHA PJESET I KA SHIMANO PIRUNIN E PARE E KA ME AMORTIZER ME BLLOKAD BANDASHT I KA DYFISH ,GOMAT I KA KENDA 26X2.10 FRENAT I KA ME DISQE PARA DHE MBRAPA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim