BIÇIKLET " GOLDSEN STERO 3.0 '

Shitet nga: PERPARIM 09 Krr 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
SHITET BIÇIKLETA " GOLDSEN STERO 3.0 ''SHITET BIÇIKLETA " GOLDSEN STERO 3.0 ''
BIÇIKLETA ESHTE E RE PA PERDORUR E E ALUMINIT TE GJITHA PJESET I KA
SHIMANO PIRUNIN E PARE E KA ME AMORTIZER ME BLLOKAD
BANDASHT I KA DYFISH ,GOMAT I KA KENDA 26X2.10
FRENAT I KA ME DISQE PARA DHE MBRAPA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim