BIÇIKLETA GIANT

Shitet nga: B U R I M I 04 Krr 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta

SHITET BIÇIKLETA G I A N T ESHTE E ARDHUR NGA ZVICRA TE GJITHA PJESET SHIMANO
KA AMORTIZERIN PARA DHE FRENIN E MRAM E KA ME DISK ESHTE E ALUMINIT BIÇIKLETA ESHTE
28" ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim