BIÇIKLETA ZEO FULL K2

Shitet nga: B U R I M I 25 Tet 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta

SHITET BIÇIKLETA ZEO FULL K2 ESHTE E ARDHUR NGA ZVICRA ESHTE E ALUMINIT TE GJITHA
PJESET I KA SHIMANO KA AMORTIZERIN PARA ME BLLOKAD DHE MES ME BLLOKAD ESHTE NE
GJENDJE TE RREGULLT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim