Biçikletë

Shitet nga: Arbër 21 Pri 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes biçikletën në gjendje perfekte . Të gjitha pjesët i punojnë normalisht dhe është me 18 shpejtësi . Gomat i ka të reja si dhe është e posa-ngjyrosur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim