Biçiklet

Shitet nga: afrim 11 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
të tri biçikletat në shitje te ardhura nga gjermania ne gjenjde te rregullta të triat
mos shkruani në email sepse nuk i kthej per me shum info ne nr tel si dhe viber +377 44 320 172 flm për mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim